До школярів Мирнограду прийшли вчителі в погонах

Яким має бути сучасний правоохоронець, що потрібно знати про вступ до вишів МВС, як працює служба 102 та хто може стати членом організації «Ліга майбутніх поліцейських» — це питання, які обговорили із старшокласниками співробітники Мирноградського (раніше — Димитровського) відділення поліції під час проведення «факультативу із поліцейськими».

Захід проходив в актовій залі місцевої загальноосвітньої школи №8, де зібралися учні 8-11 класів. 75 школярів із цікавістю слухали вчителів в погонах, які розповідали про основні завдання, які сьогодні виконує поліція, особливості несення служби в зоні проведення антитерористичної операції та про свої робочі будні.

Заступник начальника Мирноградського відділення поліції Сергій Кушнир, розповідаючи про роботу поліцейських у зоні бойових дій, зазначив що працювати в таких умовах дуже небезпечно. Але, в населених пунктах, які щодня потерпають під обстрілів бойовиків, правоохоронці стали для місцевих мешканців надійними захисниками та помічниками. Співробітникам поліції, дуже часто доводиться виконувати свої обов’язки, ризикуючи власним життям. За 25 років незалежності України Донецька область втратила 60 працівників органів внутрішніх справ. Але найчастіше Донеччина ховала захисників за останні два роки — з приходом неоголошеної війни.

Правоохоронці разом з учнями та вчителями вшанували пам'ять хвилиною мовчання правоохоронців, які відділи своє життя за мир і спокій в нашій державі.

Щоб діти краще зрозуміли, як саме працюють співробітники поліції, їм продемонстрували відеоролики про дії поліцейських під час звільнення заручників із захопленої бандитами будівлі, про роботу Єдиного аналітичного сервісного центру та про будні правоохоронців, які несуть службу в містах, які знаходяться на лінії вогню.

Старший інспектор з ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександр Савірський розповів школярам про роботу Єдиного аналітичного сервісного центру поліції, який побудований на інтелектуальних технологіях і є основою системи безпеки всієї Донеччини. Правоохоронець підкреслив, що дзвінки до UASC надходять цілодобово з усієї Донеччини. Звертатися за допомогу та отримувати всю необхідну інформацію сюди можуть і діти. Так, що в разі необхідності вони можуть просто набрати 102 та отримати необхідну допомогу вже за кілька хвилин.

Інспектор кадрового забезпечення Алла Злидар розповіла учням в яких містах знаходяться спеціалізовані навчальні заклади системи МВС України і що необхідно для того, що б до них вступити.

Також до бесіди приєдналися молодші помічники правоохоронців – учасники «Ліги майбутніх поліцейських». Найактивніші лігівці Ліза Гева та Олександр Карташов розповіли своїм одноліткам про основні завдання Ліги та про досягнення мирноградської ланки організації. Хлопець та дівчина поділилися із присутніми прикладами співпраці з поліцейськими – як вони проводять спільні рейди, профілактичну роботу, різні соціальні заходи та поширюють інформаційно-просвітницькі листівки серед населення.

Завуч школи Маргарита Лозовська звернулася до гостей в погонах із словами подяки за цікавий та пізнавальний факультатив та підкреслила, що такі зустрічі є дуже необхідними для підростаючого покоління. «Я сподіваюсь, що проведення таких занять стануть доброю традицією. Всі присутні учні вражені почутим та побаченим, тому ми будемо з нетерпінням чекати нових зустрічей із співробітниками поліції», — підсумувала Маргарита Володимирівна.

А вчителі в погонах пообіцяли, що скоро знову завітають до школярів із новими та пізнавальними «поліцейськими уроками».

- Реклама -