Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади на 10 вересня

Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади на 10 вересня

Минула доба у громаді пройшла  відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань  за минулу добу не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось. Виникла пожежа по вул. Добропільська, займання сухої трави на площі 1 га виїзд о 18.34 ліквідували пожежу о 20.20. Заявок по ВНП не надходило.

💧Аварійні ситуації за минулу  добу: 

     — о 09.54 відбувся порив труби холодного водопостачання Д400 на перетині вулиць Нахімова та Дмитра Яворницького, зупинений водовод «Сєвєрний». Відновлювальні роботи виконано об 11.00;

     — о 17.45 внаслідок бойових дій знеструмлена Карлівська фільтрувальна станція. Водопостачання до Покровської МТГ не подається..

🚊Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до Кіровоградської області. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Продовжуємо набор групи для евакуації до чеського містечка Мале Сватоновице (за ініціативи та підтримки волонтерів з м.Львів). Набрана група з Покровська евакуаційним потягом може дістатися до Львова, а звідти, з допомогою волонтерів, можна буде доїхати до Чехії. Для того, щоб потрапити до евакуаційної групи ОБОВ’ЯЗКОВО треба зареєструватися за телефоном: 0-800-300-101.

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21.00 до 05.00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано..

Збережіть життя. Евакуюйтеся!

- Реклама -