В Мирнограді учням розповіли про важливий вибір

Сьогодні, 27 січня, начальник відділу активної підтримки безробітних Мирноградського (раніше — Димитровського) міського центру зайнятості Ганна Майборода завітала до загальноосвітньої школи № 4, де для учнів випускних класів пройшов урок з вибору професії.

Випускники з цікавістю слухали інформацію Ганни Станіславівни про послуги, які можна отримати у центрі зайнятості, про стан ринку праці та професії, які користуються попитом, ознайомилися з інформаційними папками з описом професій та можливістю безкоштовно пройти один з найкращих світових тестів «Магеллано університет», що допоможе визначитись з майбутньою професією.

Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар’єрного і професійного зростання. Необхідність організації ефективного професійного консультування, спрямованого на допомогу підліткові в цьому, відповідає суспільним і особистісним вимогам, робить цю проблему надзвичайно актуальною. Саме тому фахівці Мирноградського міського центру зайнятості на постійній основі проводять уроки вибору професії для учнів старших класів. 

- Реклама -