Зведена інформація про життєдіяльність громади на 4 вересня

​​📢Зведена інформація про життєдіяльність громади на 4 вересня

❇️Минула доба у громаді пройшла  відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань  за минулу добу не зафіксовано. 

🗂Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

🚨З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, ВНП не виявлено. О 20.20 відбулася пожежа, займання сухої трави між вул. Квітуча та вул. Західна. Ліквідовано о 20.45.

🛠Аварійні ситуації за минулу добу:

💧     — за ранковим графіком не відбувся своєчасний запуск ПНС «Колосова», «Заводська», «Гірник», водобашта «Транспортна» у зв’язку зі слабким тиском у системі. Відбувався поступовий запуск ПНС, водопостачання повністю було відновлено о 07.30.

🚊Наголошуємо на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до Кіровоградської області. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

⛔️Згідно з наказом «Про заборону торгівлі на території Донецької області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» на території громади здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

💡Комендантська година та режим світломаскування діють з 21.00 до 05.00.

🧬Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

‼️Збережіть життя. Евакуюйтеся!

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -