Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади на 2 вересня

Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади на 2 вересня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань за минулу добу не зафіксовано.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, ВНП не виявлено. Відбулася пожежа 01.09 — с. Чунишине, вул. Лютнева буд. № 38 горіння гаражу на площі 35 м2 та автомобіль Lanos, без постраждалих, виїзд о 21-14 ліквідація пожежі о 22.52.

💧Аварійні ситуації за минулу добу:
— за вечірнім графіком не відбувся своєчасний запуск насосних станцій Покровської МТГ у зв’язку з проведенням відновлювальних робіт на «Севєрному» та «Західному» водоводах фахівцями КП «Компанія «Вода Донбасу». Відновлення водопостачання відбувалося поступово. Всі насосні ввійшли у роботу о 22.40.

🚊Наголошуємо на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до Кіровоградської області. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Згідно з наказом «Про заборону торгівлі на території Донецької області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» на території громади здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 21.00 до 05.00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

- Реклама -