Оперативно про стан Покровської громади

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань за минулу добу не зафіксовано.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок на відпрацювання ВНП не надходило. За адресою: м. Покровськ, на вул. Партизанська, біля приватного будинку горіла суха трава на площі 0.02 га..

Аварійні ситуації за минулу добу:
Водопостачання: — о 19.30 відбулася зупинка «Транспортної» водобашні. Без водопостачання залишалися мешканці вул. Шмідта. Відновлювальні роботи були виконані о 20.15. — о 19.55 відбувся порив труби холодного водопостачання за адресою: м. Покровськ вул.Таманова між будинками №6 та №7. Відновлювальні роботи заплановані на сьогодні.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до Кіровоградської області. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Згідно з наказом «Про заборону торгівлі на території Донецької області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» на території громади здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

- Реклама -