Поліцейські радять громадянам остерігатись телефонних дзвінків псевдобанкірів

Поліцейські радять громадянам остерігатись телефонних дзвінків псевдобанкірів

Житель Добропілля під час телефонної розмови довірливо виконав  вказівки шахрая, в результаті чого з його рахунку зникло понад 8000 гривень. Наразі по даному факту правоохоронці відкрили кримінальне провадження та проводять необхідні заходи, аби знайти зловмисника.  

До поліції Добропілля з заявою про шахрайство звернулася 60-річний місцевий мешканець.  Чоловік розповів, що йому на телефон надійшло смс-повідомлення про те, що його банківську картку заблоковано.  Він зателефонував на вказаний у повідомленні номер телефону, де на зв’язок вийшла невідома особа, яка представилась співробітником банку. Співрозмовник повідомив, що для розблокування банківської картки потрібно назвати певну інформацію по карті та код. Потерпілий довірливо виконав всі вказівки незнайомця і, як наслідок, з його рахунку зникло понад 8 тисяч гривень.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України та проводять всі необхідні слідчі дії по встановленню осіб причетних до вчинення даного кримінального правопорушення. 

Поліцейські вкотре закликають громадян бути обережними під час спілкування з невідомими співрозмовниками та в жодному разі не повідомляти їм свої персональні дані. Адже так діють лише зловмисники. Краще завершіть розмову і зверніться до найближчого відділення банку. Так, ви вбережете себе та свої заощадження від шахраїв.

Джерело: Покровське РУП

- Реклама -