За тиждень поліцейські евакуювали понад 300 людей із зони бойових дій

За тиждень поліцейські Покровського районного управління поліції евакуювали понад 300 людей із зони бойових дій

Через смертельну небезпеку для людей, на Донеччині триває обов’язкова евакуація цивільних. Правоохоронці, ризикуючи життям, щодня намагаються вивезти якомога більше людей до безпечних регіонів.

Авдіївка, наразі є однією з найгарячіших точок на мапі Донецької області. Російські військові безупинно обстрілюють місто. Під вогнем окупантів житлові будинки та міська інфраструктура. Про те деякі містяни, не зважаючи на небезпеку, не покидають рідні домівки. Поліцейські й місцева влада попереджають громадян, що залишатися в Авдіївці вкрай небезпечно та закликають евакуюватися до більш безпечної території. 

Днями авдіївські поліцейські евакуювали місцеву мешканку . Так, 58-річна жінка зателефонувала до поліції та попросила допомогти виїхати з міста, адже самотужки це зробити неможливо. Містянка розповіла, що із чоловіком потрапили під обстріл окупантів. Внаслідок  вибуху снарядів чоловік загинув на місці, а вона отримала контузію. Після втрати близької людини, жінка усвідомила, що лишатися в місті дуже небезпечно, адже кожної хвилини її життя може обірватися. Правоохоронці вивезли жінку на броньованому автомобілі в безпечний населений пункт, де її зустріли рідні.

Поліцейські закликають громадян не чекати з виїздом та зберегти своє життя та здоров’я вже зараз. Нагадуємо, що триває обов’язкова безкоштовна евакуація.

Повідомляє Покровське РУП

- Реклама -