За добу фахівці відновили електропостачання 5 населених пунктів Донеччини

За добу фахівці відновили електропостачання 5 населених пунктів Донеччини

Протягом 20 серпня руйнувань електричних ліній та обладнання зазнали 29 населених пунктів Донецької області. Попри постійні обстріли, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі минулої доби повернули електропостачання майже 7 тисячам клієнтів. Ремонтні роботи енергетики виконують виключно після отримання дозволу від українських військових.

На Донеччині тривають бойові дії. Військові сили окупантів продовжують завдавати ударів по мирних містах та селах. В тому числі руйнувань зазнає інфраструктура електричних мереж регіону. Упродовж минулої доби внаслідок обстрілів залишилися без електропостачання 29 населених пунктів Слов’янської, Мар’їнської, Бахмутської, Авдіївської та Торецької громад.

Незважаючи на постійну небезпеку, фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 5 населених пунктів. Знову зі світлом 6755 родин Криворізької, Торецької, Бахмутської та Слов’янської громад.

Усі роботи фахівці ДТЕК виконують виключно за наявності дозволу від Збройних сил України.

Станом на 20 серпня повністю або частково без електропостачання на Донеччині залишаються 84 населених пункти. На даний момент відсутні можливості виконувати там відновлювальні роботи. ДТЕК обов’язково поверне світло всім жителям області, щойно буде отриманий дозвіл від українських військових.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 179 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -