Електрики за добу повернули світло 6,5 тисячам родин Донеччини

Електрики за добу повернули світло 6,5 тисячам родин Донеччини

Упродовж 19 серпня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю та частково відновили електропостачання 9 населених пунктів Донецької області. Знову зі світлом 6,5 тисяча мешканців регіону, який щоденно потерпає від обстрілів та руйнувань внаслідок військової агресії російських окупантів.

На Донеччині тривають активні воєнні дії. Обстріли постійно руйнують електромережі та обладнання. Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Бахмутський напрямки залишаються найскладнішими.

Минула доба на Донеччині також була неспокійною. Внаслідок бойових дій та обстрілів без електропостачання залишилися мешканці 8 населених пунктів Бахмутської, Мар’їнської та Авдіївської громад.

Незважаючи на постійну небезпеку з боку російських агресорів, фахівці продовжують повертати мешканцям регіону світло. Минулої доби електропостачання відновили 6480 жителям 9 населених пунктів Торецької, Константинівської, Бахмутської, Мар’їнської та Авдіївської громад.

Усі роботи фахівці виконують лише при наявності дозволу від Збройних сил України.

Без електропостачання наразі залишаються 85 населених пунктів області. На даний момент немає можливості виконувати там відновлювальні роботи. Фахівці компанії обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно буде отриманий дозвіл від українських військових.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -