Як минула доба у Покровську?

​​📢Зведена інформація про життєдіяльність громади на 19 серпня

❇️Минула доба у громаді пройшла  відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань  за минулу добу не зафіксовано. 

🗂Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

🚨З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади  надзвичайних подій не трапилось, заявок на відпрацювання ВНП не було. Виникла пожежа за межами села Піщане — горіла стерня на площі 20 га.

🛠Аварійні ситуації за минулу  добу:

🔌- о 19.50 виникла аварійна ситуація на ПТ м-н «Сонячний». Без електропостачання залишилися будинки м-н «Сонячний», «Шахтарський». Відновлювальні роботи завершені 18.08.2022 р о 11.06.

💧- Карлівська фільтрувальна станція відновила роботу 18.08.2022 р. Повноцінне водопостачання всієї громади очікується на ранок суботи, за умови безаварійної роботи як самої фільтрувальної станції, так й мереж громади. 

🚊Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до Кіровоградської області. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

💡Комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.

🧬Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

‼️Збережіть життя. Евакуюйтеся!

Повідомляє міська рада

- Реклама -