Українські волонтери надали медичним закладам майже 32,2 млн одиниць обладнання

💪🙏Українські волонтери надали медичним закладам майже 32,2 млн одиниць обладнання, лікарських засобів та іншого медичного забезпечення.

💙💛

З перших днів війни українські волонтерські та громадські організації, бізнес-спільнота і благодійні фонди об’єднали зусилля для підтримки медичної системи, а також для забезпечення потреб цивільного населення. 

 

На разі МОЗ активно співпрацює з понад 20 найбільшими благодійними та волонтерськими організаціями в Україні. Серед них: CEO Club та HelpUkraine center, «100% ЖИТТЯ» та «Центр волонтерства та захисту», благодійні фонди «Пацієнти України», «Таблеточки», «Крила надії», «СВОЇ», «КОЛО», «Дихай», «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», «Смарт Медікал Ейд ЮА», «МАПУ – Міжнародна Асоціація підтримки України»/CF IASU, Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI, міжнародний фонд «Відродження», волонтерський штаб «Зграя», громадські організації «Ініціатива Е+», «UA Brokers Without Borders», НСОУ «Пласт», Тернопільський національний медичний університет ім. І. Горбачевського, Центр медичних технологій при консалтинговій компанії «СІВІТТА Україна» та інші.

Протягом активної фази воєнних дій зазначеними організаціями було залучено та передано для медичних закладів:

📌медичного обладнання – 47 453 одиниці;

📌лікарських засобів – 28 858 817 одиниць;

📌витратних матеріалів – 3 302 617 одиниць;

📌іншого медичного забезпечення – 4 264 одиниці.

 

‼️Нагадаємо, за час війни Україна через координацію МОЗ отримала 8,5 тисяч тонн медичної гуманітарної допомоги на суму в понад 12 млрд грн.

- Реклама -