Про головне у Покровській громаді станом на 7 серпня

​​📢Зведена інформація про життєдіяльність громади на 7 серпня

❇️Минула доба у громаді пройшла  відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань  за минулу добу не зафіксовано. 

🚨З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: Протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось. Пожеж не було, ВНП не виявлено. 

🛠Аварійні ситуації за минулу  добу:

💧о 09.10 відбувся порив труби холодного водопостачання на вул. 8 березня. Перекрито засувку на вулиці 8 березня та Демури. Відновлювальні роботи заплановані на 08.08.2022 р.;

💧о 09.20 відбувся порив труби холодного водопостачання на вулиці Раскової, перекрито засувку до вулиць Раскової та Осипенко, аварійна ситуація ліквідована о 16.46;

💧о 10.50 відбувся порив труби холодного водопостачання. Закрита засувка на вулицях Крушельницької та Гончара. Відновлювальні роботи виконані о 15.20.

 

🗂Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

🚊Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до міста Кропивницький. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

💡Комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.

🧬Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

‼️Збережіть життя. Евакуюйтеся!

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -