Зі світлом понад 16 тисяч родин: електрики продовжують відновлювати електропостачання в Донецької області

Зі світлом понад 16 тисяч родин: електрики продовжують відновлювати електропостачання в Донецької області

За 4 серпня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли дістатися ряду пошкоджень обладнання та мереж і відремонтувати їх. Це дало змогу вчергове відновити електроживлення в домівках жителів 19 населених пунктів, що знаходяться під постійними чи періодичними обстрілами. 16 593 родин у Краматорському, Покровському, Волноваському та Бахмутському районах знову отримують електроживлення.

Найбільше відновлень – у Торецькій громаді. Тільки за вчора енергетики полагодили  тут електропостачання для понад 12 тисяч домогосподарств. Нагадаємо, що Торецька громада знаходиться поблизу лінії розмежування та постійно піддається обстрілам, ракетним та авіаударам. Тільки протягом останнього тижня фахівці енергокомпанії щоденно працювали над відновленнями у цій громаді, жителі якої знову і знову знеструмлювалися через бойові дії. За тиждень енергетикам вдалося налагодити електроживлення для понад 48 тисяч жителів Торецької громади (накопичувальним підсумком). Звісно, що Торецька – не єдина громада області, що піддається масованим обстрілам. Від наслідків бойових дій страждають практично усі громади регіону, руйнуються мережі та електрообладнання. Зокрема, вчора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових також вдалося відновити світло для 1,2 тисячі родин Слов’янської громади, 1,1 тисяч родин Бахмутської громади, 1,2 тисячі родин Авдіївської громади. Працювали енергетики також у Мар’їнській, Костянтинівській та Великоновосілківській громадах.

Бойові дії на Донеччині тривають. Однак енергетики роблять усе можливе задля якнайскорішого відновлення електропостачання, щойно отримують дозвіл від військових.

Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України. 

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -