Про головне у Покровській громаді станом на 5 серпня

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 5 серпня

Минула доба у громаді пройшла  відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань  за минулу добу не зафіксовано. Наразі комісією встановлені факти щодо пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілу 03.08.2022 року с. Срібне. Керівництво та мешканці села отримали необхідні будматеріали.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: Протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось. На вул. Михайлівська у Покровську о 17.23 виникла пожежа всередині гаражу на площі 12 м2, травмованих та загиблих не має. Заявок на відпрацювання ВНП не виявлено. 

Аварійні ситуації за минулу добу:

💡Електропостачання:

Аварійні ситуації за минулу  добу: о 12.18 відбувся обрив дротів на вул. Урожайна буд. 26. Аварійна ситуація була ліквідована о 18.10.

 

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до міста Кропивницький. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

Повідомляє міська рада

- Реклама -