Координує роботу поліції з виявлення проукраїнські налаштованих громадян

Координує роботу поліції з виявлення проукраїнські налаштованих громадян – так званому виконуючому обов’язки голови Мангушської адміністрації заочно повідомлено про підозру.

За даними слідства, у квітні 2022 року колишній керівник Центру надання адміністративних послуг у смт Мангуш Маріупольського району почав добровільно співпрацювати з окупаційною владою рф, яка тимчасово захопила частину території Донецької області. Обійнявши так звану посаду виконуючого обов’язки голови Мангушської адміністрації, підозрюваний координує роботу «поліції днр» щодо виявлення серед місцевих мешканців осіб, прихильних до України, та тих, хто може переховувати у своїх домівках військовослужбовців Збройних сил України. Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

- Реклама -