Електрики повернули електропостачання у 44,7 тисяч домогосподарств за добу

Електрики  повернули електропостачання у 44,7 тисяч домогосподарств за добу

За 30 липня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули світло до 35 населених пунктів Донецької області. Знову отримують електропостачання 44 787 домогосподарств у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах.

Левова частка відновлень – у Бахмутському районі. З дозволу військових енергетикам вдалося знову заживити 20,1 тисяч домогосподарств Торецької громади та 19,6 тисяч домогосподарств Бахмутської громади, що постійно страждають від обстрілів. Фахівці енергокомпанії також працювали над відновленнями у Костянтинівській, Слов’янській, Селидівській, Авдіївській та Мар’їнській громадах, що також постійно потерпають від наслідків бойових дій.

Бойові дії в Донецькій області залишаються активними. Обстріли постійно руйнують мережі та спричиняють зупинку енергопідприємств. 339 населених пунктів Донецької області поки що лишаються без світла. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -