Нацполіція проводить комплексну роботу для протидії незаконному обігу зброї

За словами Голови Національної поліції України Ігоря Клименка, поліцейські постійно приділяють увагу попередженню і документуванню фактів нелегального обігу зброю. При цьому основне навантаження лежить на блокпостах, яких у державі функціонує понад 700.

«Фактично половина вилученої зброї виявлена якраз під час перевірок на блокпостах. Наведу приклад: 630 одиниць зброї, 45 тисяч набоїв, 350 гранат – це те, що могло вийти в мирне життя і застосовуватися злочинцями. Ця робота проходить цілодобово, адже хтось відкладає цю зброю на «чорний день», хтось її передає злочинцям. Те, що зброя перебуває на руках – це вже небезпека для кожного громадянина», — зауважив глава відомства.

Ігор Клименко наголосив на необхідності обліку легально виданої громадянам зброї: «Моя позиція і позиція Національної поліції: спочатку — облік всієї зброї, а після цьому ми можемо приступати до широкої дискусії щодо легалізації короткоствольної зброї. Широка дискусія потрібна, адже легалізація зброї буде стосуватися безпеки кожного громадянина України».

- Реклама -