​​Правила перевезення тварин залізницею

Як правильно перевозити маленьких тварин залізницею?

  1. У регулярних поі‌здах, крім класу «СВ» та «М» перевозити дрібних домашніх тварин (собак малих порід, котів тощо) дозволено у спеціальних клітках, переносках або контеи‌нерах жорсткоі‌ конструкціі‌.
  2. Оплата за транспортування тварини у пасажирських вагонах здіи‌снюється за тарифом перевезення вантажу як за 20 кг. Для цього під час купівлі квитків онлаи‌н необхідно оформити багажну квитанцію.
  3.  Для всіх осіб необхідно мати ветеринарнии‌ паспорт на тварину і дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог (прибирання за улюбленцем, заспокоювання тварини тощо).
  4. Для перевезення дрібних домашніх тварин у вагонах типу «СВ» і «М» необхідно викупити всі незаи‌няті місця в купе.
  5. Переноски з тваринами можна розміщувати на місцях для ручноі‌ поклажі: -для нічних поі‌здів — під полицею або на полиці поруч з господарем; -для поі‌здів з місцями для сидіння — на руках у пасажира або під сидінням.

Як правильно перевозити великих тварин залізницею?

  1. Для собак великих порід (вище 45 см на холці) обов’язково мати намордник і повідок.
  2.  У регіональних поі‌здах тварин можна перевозити в першому і останньому вагонах в краи‌ніх тамбурах під наглядом власника.
  3.  У купеи‌ному вагоні можна перевозити не більше двох таких тварин і за умови викупу всіх незаи‌нятих місць в купе.
  4. Пасажири пільгових категоріи‌ (особи з порушенням зору тощо) становлять виняток і можуть транспортувати улюбленців у вагонах всіх категоріи‌ без доплати. Обов’язковою умовою для цього є наявність документу, що підтверджує пільги, намордник і короткии‌ повідок для утримання тварини.
- Реклама -