ДТЕК Донецькі електромережі повідомляють

За тиждень енергетики відновили електропостачання для 58 тисяч родин на Донеччині.

З 18 по 24 липня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося виконати ряд ремонтів мереж, пошкоджених обстрілами, та повністю чи частково відновити електроживлення у 80 населених пунктах Донецької області. Знову зі світлом – 58 тисяч родин. Попри дуже складну ситуацію в регіоні енергетики продовжують відновлювати електропостачання жителям Донеччини щойно це стає можливим.

Незважаючи на постійні обстріли, аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі за тиждень змогли відновити електропостачання для жителів 80 населених пунктів.

Зокрема за вихідні енергетики повернули світло для 14 532 родин у 22 населених пунктах Донецької області. Найбільше відновлень за 23-24 липня – у Бахмутському районі: 6,6 тисяч родин Бахмутської громади та 1,5 тисяч родин Торецької громади знову отримують електроживлення. Енергетики також змогли відноввити електроенергію у Мар’їнській, Костянтинівській та Селидівській громадах.

Без світла лишаються 323 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський

- Реклама -