Енергетики повернули електропостачання до 18 тисяч домогосподарств у Донецькій області

Енергетики повернули електропостачання до 18 тисяч домогосподарств у Донецькій області

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі знову відремонтували ряд пошкоджень мереж, що страждають від постійних обстрілів. Енергетикам вдалося повернути електропостачання в оселі 18 067 родин у 8 населених пунктах Бахмутського та Краматорського районів.

Найбільше відновлень – у Бахмутській та Торецькій громадах. 8,2 тисяч та 9,4 тисяч домогосподарств відповідно. Крім того, енергетикам вдалося з дозволу військових провести ряд робіт і у Слов’янській громаді.

Ситуація на Донеччині залишається дуже складною. Масовані ворожі обстріли наносять серйозної шкоди електрообладнанню та мережам. Енергетики намагаються відновлювати електропостачання щойно це стає можливим: знову й знову ремонтують мережі, знаходять способи переключити клієнтів.

Наразі без електропостачання лишаються 326 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 150 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -