За добу енергетики відновили світло для майже 800 родин на Донеччині

За добу енергетики відновили світло для майже 800 родин на Донеччині

Попри постійні обстріли фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електроживлення 7 населених пунктів. Світло повернулося до осель майже 800 родин на Донеччині. Енергетики продовжують робити усе можливе задля відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові дають дозвіл на проведення робіт.

За 21 липня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання в оселі жителів 7 населених пунктів Донецької області. Знову зі світлом – 790 родин у Покровському та Бахмутському районах.

Аварійно-ремонтним бригадам енергокомпанії вдалося з дозволу військових потрапити до пошкоджених мереж та відновити світло в ряді домогосподарств Авдіївської, Бахмутської та Торецької громад, що постійно перебувають під артилерійськими обстрілами та страждають від авіаударів.

Нагадаємо, що в Донецькій області на проведення відновлювальних робіт необхідний дозвіл військових. Бо постійні обстріли, ракетні та авіаудари можуть нести загрозу життю чи здоров’ю працівників компанії. Щойно енергетики отримують дозвіл – одразу ж розпочинають аварійно-відновлювальні роботи.

Поки що без світла 322 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 149 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -