Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань за минулу добу не зафіксовано.

До відділу «Контактний центр» надходять звернення від мешканців з приводу пошкодження житла внаслідок обстрілу міста 16 липня.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, пожеж та заявок на відпрацювання ВНП не було.

Аварійні ситуації за минулу добу не виникали.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Щодня відправляється безкоштовний потяг зі станції Покровськ та прямує через Дніпро у Львів.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.

За інформацією від Донецької обласної прокуратури: за даними слідства, з квітня по липень 2022 року двоє мешканців міст Слов’янськ та Покровськ неодноразово розміщували на власних акаунтах у соціальній інтернет-мережі публікації антиукраїнського змісту, тим самим поширюючи їх серед інших користувачів. У даних матеріалах виправдовувались злочинні дії незаконних формувань так званої «днр», які воювали проти Збройних Сил України, та прославлялись їх ватажки. Крім того, у поширеній правопорушниками інформації висловлювалось схвальне ставлення до дій російських окупантів і, зокрема, чеченських найманців, які здійснили військове вторгнення на територію України. Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

- Реклама -