Навчальний рік в Україні: в МОН пропонують почати з 15 серпня і ввести заняття по суботах

classroom without students with wooden furniture and green blackboard on brick-wall-rendering

Навчальний рік у закладах професійної вищої та вищої освіти рекомендують розпочати з 15 серпня. Це стосується студентів старших курсів на 2022/2023 навчальний рік. Також рекомендується використовувати всі суботи в теплу пору року

Графік навчання на 2022/2023 навчальний рік                                                  Керівникам ВНЗ рекомендують змінити графік навчального року і враховувати особливості навчання в осінньо-зимовий період.                                                -Перший семестр пропонують почати 15 серпня і закінчити до листопада 2022 року.      -Початок другого семестру орієнтовно 15 лютого 2023 року.                                -Осіння сесія повинна бути закінчена до кінця листопада.

Освітній процес для студентів перших курсів навчальних закладів на основі 9 класу рекомендується розпочати з 15 серпня, для студентів перших курсів на основі повної загальної освіти – орієнтовно 15 вересня, але не пізніше 1 жовтня.                                Перший курс магістратури на основі вищої освіти мають розпочати навчання не пізніше 1 жовтня 2022 року.

Формат навчання Навчання рекомендується розпочати в традиційному або змішаному форматі (очно-дистанційне) з узгодженням з обласними військово-цивільними адміністраціями.

У разі безпосередньої небезпеки (загроза обстрілів і т.д.) – в тилових областях або в дистанційному форматі.

- Реклама -