Зведена інформація про стан Покровської громади

 

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок на відпрацювання ВНП та пожеж не було.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Аварійні ситуації за минулу добу не зафіксовані.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Щодня відправляється безкоштовний потяг із станції Покровськ та прямує через Дніпро у Львів.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.

За інформацією від Донецької обласної прокуратури: за даними слідства, у червні 2022 року 32-річний мешканець м. Покровська неодноразово викладав у месенджері скріншоти Google-мапи одного з районів Донецької області із власноруч зробленими мітками щодо локацій розташування військовослужбовців та техніки Збройних Сил України. 13 липня 2022 року вказану особу затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування здійснюється слідчим СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

 

 

- Реклама -