Фахівці повернули електропостачання у домівки 1,7 тисяч родин

Фахівці повернули електропостачання у домівки 1,7 тисяч родин, знеструмлених через обстріли

За 13 липня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути електропостачання в оселі жителів 8 населених пунктів. Знову зі світлом 1,7 тисяч родин в Донецькій області. Попри бойові дії в регіоні енергетики продовжують працювати щойно обстріли стихають та військові дають дозвіл на проведення робіт.

Протягом доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електропостачання до 8 населених пунктів. Знову отримують електроживлення 1 734 родини у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах.

Найбільше відновлень — у Бахмутській громаді, яка щоденно потерпає від артилерійських обстрілів. Окрім того аварійно-ремонтні бригади енергокомпанії з дозволу військових змогли виконати ряд робіт у Авдіївській, Великоновосілківській, Мар’їнській та Торецькій громадах, що розташовані поблизу лінії фронту та регулярно піддаються обстрілам, ракетним та авіаударам.

Без електропостачання наразі лишаються 333 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

- Реклама -