Планування спільної роботи з благодійною організацією

Планування спільної роботи з благодійною організацією

 

13 липня 2022 року співробітники Покровського районного відділу № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області зустрілись з соціальним партнером: головою Громадської організації «Будинок Благодаті» Дмитром Щербініним  з метою підбиття підсумків роботи за перше півріччя 2022 року та планування подальшої спільної роботи.

Так, уповноваженим органом з питань пробації спільно з соціальними партнерами поводяться соціально-виховні заходи, направлені на ресоціалізацію засуджених, запобігання вчиненню ними повторних правопорушень, вирішення криміногенних потреб осіб, які перебувають на обліку у відділі пробації.

Упродовж зустрічі присутні проаналізували проведену роботу за 6 місяців поточного року, обговорили можливість подальшої співпраці в напрямку проведення соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації під час воєнного стану та ефективність проведення заходів на третій квартал 2022 року.

Плідна співпраця це ще один впевнений крок до досягнення спільної мети – зробити безпечним суспільство, в якому ми живемо. Пробація –  можливості до змін! Разом до перемоги!

 

 

Покровський районний відділ № 3

філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

- Реклама -