Прихистили переселенців? Отримайте компенсацію

​​🏠 Прихистили переселенців? Отримайте компенсацію.

Після початку війни мільйони українців змушені були покинути своє житло та їхати туди, де безпечно. Покровська громада також прийняла людей з зон активних бойових дій. Покровчани, що прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб, зможуть отримати грошову компенсацію. 

Якщо ви готові запропонувати житло внутрішньо переміщеним особам, вам потрібно звернутися до житлово-комунального відділу Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, м-н. Гірник, 1. 

Ваша пропозиція житла буде розміщена  на веб-ресурсі “Прихисток”. 

Компенсація надається повнолітнім громадянам України, які безоплатно розмістили у себе ВПО і можуть надати підтвердження, що вони:

  власники житла або їхні представники; 

  наймачі (орендарі) житла державної або комунальної власності;

✅ спадкоємці, які прийняли спадщину.

Зверніть увагу! Компенсація НЕ надається за розміщення членів своєї сім’ї. 

Важливо! Постановою передбачено надання компенсації лише за розміщення переселенців, які перемістилися після 24.02.2022 з областей, де проводяться бойові дії (відповідно до переліку, затвердженому КМУ). 

Сума компенсації визначається по такій формулі: кількість ВПО, які проживаються у житлі, помножена на кількість днів та помножена на суму 14,77 грн. 

Як прорахувати суму компенсації та які документи потрібні для оформлення заяви, читайте на офіційному сайті міської ради

- Реклама -