Добропільське міське відділення Фонду соціального страхування повідомляє

Добропільське міське відділення Фонду соціального страхування повідомляє, що попри умови воєнного стану та неодноразові обстріли, продовжує виконувати свої статутні обов’язки .

У місті Добропіллі та районі продовжують працювати вугільні підприємства, підприємства сільського господарства, лікарні, автотранспорт, комунальні служби та інші. Ризик травмування на підприємствах в умовах воєнного стану становиться ще вищим, через нехтування правилами безпеки, неуважність, розгубленість та емоційну ситуацію у країні.Страхові експерти з охорони праці відділення вкотре нагадують, що роботодавець у випадку травмування працівника на роботі відповідно до вимог п.8 «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337 повинен протягом двох годин повідомити з використанням засобів зв’язку та не пізніше наступного робочого дня надати на паперовому носії повідомлення згідно з додатком 2 цього Порядку інформацію про нещасний випадок до відділення Фонду.

Добропільське міське відділення повідомляє, що інформацію про нещасний випадок на виробництві можливо передати за допомогою засобів зв’язку за телефонами:

в.о. заступника начальника відділення Григоренко Людмилі Юріївні тел.0990285831, начальнику відділу профілактики страхових випадків Окомашенко Олені Петрівні тел. 0509541214, страховому експерту з охорони праці Смаженко Ніні Олексіївні тел. 0501780167,страховому експерту з охорони праці Романів Тетяні Ігорівні тел. 0668535163 або прийти до відділення, яке розташоване за адресою : м.Добропілля, пр.-т Шевченко 2 (1 поверх).

 

 

- Реклама -