Скасовано дію Порядку надання військовозобов’язаним дозволу на виїзд за межі місця проживання

⚡️Скасовано дію Порядку надання військовозобов’язаним дозволу  на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) під час війни. Документ відправлено на доопрацювання. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. 

 

«Підкреслюю, цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави», –  зазначив Головнокомандувач ЗСУ. 

 

Тому начальником Генерального штабу ЗСУ з метою недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийнято рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання. 

 

Оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану.

- Реклама -