Як пройшла доба у Покровську?

📢Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 4 липня 

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Щоранку о 09:00, відповідно до Указу Президента, оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

За інформацією ДСНС, минулої доби відбулася пожежа на території приватного домогосподарства — займання сараю. Постраждалих немає.

Аварійні  ситуації  за минулу  добу:  о 18.00 у зв’язку зі слабким тиском у системі відбувалися зупинки ПНС «Заводська». Подача водопостачання було відновлена о 18.49. О 18.30 відбулося знеструмлення квартир у шаховому порядку по вул. Лізи Чайкіної. Відновлення заплановано на 04.07.2022 р.

Прокурорами Донецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця м. Родинське за фактом поширення матеріалів, що містять виправдування, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікацію (прославлення) осіб, що її здійснювали, вчиненому повторно (ч. ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України). 

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж березня-квітня 2022 року 55-річний чоловік неодноразово репостив через власні акаунти у соціальних мережах «Фейсбук» та «Однокласники» інформацію на підтримку воєнних злочинів, які вчиняють на території України держава-агресор та підконтрольні їй незаконні збройні формування. Зокрема, у розповсюдженому контенті містились виступи російських пропагандистів з публічним схваленням обстрілів окупантами мирних міст Донеччини та визнанням так званої «днр». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації.  Щодня відправляється безкоштовний потяг із станції Покровськ та прямує через Дніпро у Львів.

З 4 липня комендантська година та режим світломаскування діють з 22.00 до 04.00.

Бережіть себе!

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -