Фахівці повернули електроживлення до 9,2 тисячі домогосподарств Донеччини

Фахівці повернули електроживлення до 9,2 тисячі домогосподарств Донеччини

Протягом доби енергетикам вдалося повністю чи частково заживити 8 населених пунктів. Знову з електропостачанням – 9,2 тисячі домогосподарств у Донецькій області. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжують працювати над ремонтами мереж, знову і знову пошкоджуваних обстрілами.

За 28 червня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли потрапити до деяких місць ушкоджень обладнання, там де це дозволили військові, та відремонтувати його. У результаті вдалося відновити світло для жителів 8 населених пунктів. 9 285 домогосподарств знову з електропостачанням.

Учора енергетики працювали на дуже важких та складних Торецькому, Слов’янському та Бахмутському напрямках. Найбільше домогосподарств вдалося підключити на Торецькому – майже 4 тисячі. На Слов’янському та Бахмутському – по 2,6 тисяч родин на кожному.

Наразі без електропостачання – 318 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -