Оперативна ситуація у Покровській громаді станом на 29 червня

📢 Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 29 червня 

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація:  на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок на відпрацювання ВНП не було. У с. Лисівка відбулося займання сухої трави на площі 30м2. 

Комунальні підприємства працюють в штатному режимі, забезпечують постачання води та електрики, прибирають вулиці від сміття.

Аварійні ситуації  за минулу  добу: о 09.32 стався порив труби холодного водопостачання у районі Локомотивного Депо. Аварійна ситуація була усунута фахівцями КП «Покровськводоканал» об 11.00.

Щоранку о 09:00, відповідно до Указу Президента, оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації.  Щодня відправляється безкоштовний потяг із станції Покровськ та прямує через Дніпро у Львів.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 21.00 до 05.00.

Повідомляє Покровська міська рада

- Реклама -