Фахівці повернули світло у 6,7 тисяч домогосподарств за добу на Донеччині

Фахівці повернули світло у 6,7 тисяч домогосподарств за добу на Донеччині✊

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати пошкодження обладнання та повністю чи частково заживити жителів 9 населених пунктів Донецької області. Знову отримують електропостачання 6,7 тисяч домогосподарств. Енергетики продовжують працювати над відновленнями щойно це стає можливим.

За 25 червня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повернути електропостачання у 9 населених пунктах Краматорського, Бахмутського та Покровського районів. Знову зі світлом – 6 702 домогосподарства.

Половина відновлень в Селидівській громаді. Тут енергетики заживили понад 3 тисячі домогосподарств, знеструмлених напередодні. Крім того, фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося потрапити до пошкоджених обстрілами три дні назад мереж у Слов’янській громаді та відновити світло в домівках понад 1,7 тисяч родин.

На Донеччині тривають масовані обстріли, продовжуються авіа- та ракетні удари. Ми просимо жителів Донеччини з розумінням ставитися до проблем з електроживленням, оскільки бойові дії постійно руйнують електроінфраструктуру регіону, особливо на півночі області.

Без світла залишаються 325 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.

Фахівці безперервно працюють вже 122 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

- Реклама -