Опреративна інформація Покровської громади станом на 24 червня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно, але вдень були чутні потужні вибухи. Як повідомляють у ДСНС, причиною вибуху стала робота протиповітряної оборони. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. Щоранку о 09:00, відповідно до Указу Президента, оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Громада отримала черговий гуманітарний вантаж — понад 1000 продуктових наборів від БФ «АDRА», які квартальні комітети і старші будинків роздаватимуть особам з інвалідністю та малозабезпеченим мешканцям.

В рамках програми «Покровчани для покровчан» у Покровській громаді формується реєстр житла для подальшої його передачі у тимчасове користування людям, оселі яких постраждали внаслiдок росiйської агресiї та є непридатними для проживання.

Продовжує курсувати єдиний в Україні евакуаційний потяг. Відправляється він о 16:30 із станції Покровськ. Прямує через Дніпро у м.Львів.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 21.00 до 05.00

- Реклама -