Чергова сесія Мирноградської міської ради: що важливого затвердили депутати для громади?

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ
Мирноградської міської ради VIII скликання

Сьогодні, 23.06.2022 року, в залі засідань міської ради пройшла 27-а чергова сесія Мирноградської міської ради VIIІ-го скликання. Перед початком засідання міський голова Александр Брыкалов привітав з днем народження депутата міської ради Лілію Струсь, побажав міцного здоров’я та висловив слова вдячності всім присутнім за натхненну працю на благо розвитку Мирноградської громади.
Після чого депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.
1. Про звільнення з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
2. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 30.11.2020 VIII/1-15 «Про утворення виконавчого комітету Мирноградської міської ради».
3. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 22.12.2021 № VIIІ/19-1 «Про бюджет Мирноградської міської територіальної громади на 2022 рік».
4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади Донецької області на 2022 рік.
5. Про встановлення на території Мирноградської міської територіальної громади єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку.
6. Про встановлення на території Мирноградської міської територіальної громади транспортного податку.

Всього депутати розглянули 26 питань.

- Реклама -