Фонд соціального страхування повідомляє

Мирноградське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, яке розташоване за адресою: м.Мирноград, вул. Центральна, 9а, на підставі Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» забезпечує фінансування страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

З початку війни і до цього часу безперебійно проводяться регресні виплати через банківські установи та відділення «Укрпошти», фінансування виплат, пов’язаних з тимчасовою втратою працездатності, тобто лікарняних листків.

Нажаль, на даний час є заборгованість по всій Україні щодо виплати лікарняних. Проте, на сьогоднішній день проведено фінансування роботодавців, які зверталися до органів Фонду до 05.04.2022 року.

Слід зазначити, що з урахуванням умов сьогодення, на даний час визначено механізм виплати лікарняних особам, які виїхали з Донецької області у зв’язку з активними бойовими діями на територію підконтрольну українській владі, а підприємства на яких вони працювали – ні. Такі особи можуть звернутися безпосередньо до будь – яких відділень управління Фонду України і нами буде проведено фінансування та виплата коштів за лікарняними.

Мирноградське міське відділення здійснює свою діяльність за постійною адресою: м. Мирноград, вул. Центральна, 9а,

Телефони «гарячої лінії» за якими громадяни України (потерпілі на виробництві та / або застраховані особи, тощо) зможуть одержати актуальну інформацію:

Чернишова Рита Анатоліївна – 050 426 53 03 (начальник відділення)

Баєва Ірина Вікторівна – 050 819 74 63 (спеціаліст з питань страхових виплат)

Чугунова Марина Анатоліївна – 050 702 23 25 (спеціаліст з питань страхових виплат)

Мандрик Тетяна Олегівна — 099 056 88 26 (спеціаліст з питань надання медичних та соціальних послуг)

Щербініна Наталія Євгенівна — 050 769 86 66 (спеціаліст з питань матеріального забезпечення)

 

 

- Реклама -