Як пройшла доба у Покровську?

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 8.00 15 червня

Минула доба у громаді пройшла неспокійно, вночі було чутно вибухи. 

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: вночі відбувся обстріл залізничних колій, зруйновано 1 вагон з гуманітарною допомогою (харчовими продуктами), пошкоджені залізничні колії, обірвана лінія електропередач над колією.  Загиблих та травмованих немає. Виявлено пошкодження вікна та покрівлі одного з приватних будинків. Інші факти щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів у Покровській громаді  наразі встановлюються.

Також протягом доби по Покровському району працювала  піротехнічна група, у полі на відкритій території було  знешкоджені 7 вибухонебезпечних предметів (КОБЕ 3 Б30). 

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. Карлівська насосна станція залишається знеструмленою. До закінчення відновлювальних робіт водопостачання до Покровської ОТГ припинено.

Повідомлень про надзвичайні події на території покровської ОТГ до відділу «Контактний центр Покровської міської ради» не надходило.

🚊Триває евакуація залізничним транспортом. На 16:30 заплановане відправлення евакуаційного потягу №234/233 Покровськ — Дніпро — Львів. Проїзд безоплатний. 

Фактів колабораціонізму не виявлено. 

Комендантська година та особливий режим світломаскування діють з 21:00 до 5:00.

Збережіть життя. Евакуюйтеся!

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -