Про головне у Покровській громаді станом на 14 червня

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 14 червня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно, але приблизно опівночі чутно було потужні вибухи. Обстрілів зазнала сусідня Добропільська громада. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів у Покровській громаді  не зафіксовано.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: без пожеж.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. У штатному режимі працюють комунальні служби. Від сьогодні у Покровську, Родинському та селищі Шевченко вводиться погодинна подача води.

💡Аварійні ситуації за минулу добу:

о 19.00 знеструмлена Карлівська фільтрувальна станція. Водопостачання до Покровської ОТГ припинено. Про терміни відновлення інформація відсутня.

Повідомлень про надзвичайні події на території покровської ОТГ до відділу «Контактний центр Покровської міської ради» не надходило.

🚊Триває евакуація залізничним транспортом. На 16:30 заплановане відправлення евакуаційного потягу №234/233 Покровськ — Дніпро — Львів. Проїзд безоплатний. 

Фактів колабораціонізму не виявлено. 

Комендантська година та особливий режим світломаскування діють з 21:00 до 5:00.

❗Шановні мешканці міста, графіки руху можуть змінюватися у зв’язку з нестачею паливно-мастильних матеріалів та інших надзвичайних ситуацій. 

Збережіть життя. Евакуюйтеся!

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -