Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади станом на 8.00 12 червня

 

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. У штатному режимі працюють комунальні служби.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, пожеж не було. На території громади працювала піротехнічна група, на відкритій території було знешкоджено 29 вибухонебезпечних предметів (КОБЕ 3 Б30).

Аварійні ситуації за минулу добу:

У зв’язку з недостатнім тиском у системі, впродовж дня 11.06.2022 відбувалося неодноразове зупинення підвищувальних насосних станцій, що живлять Покровську ОТГ: Заводська, Северна, Добропільська, Шахтарський, Сонячний, Шевченко, Родинське, водобашта Динасового селища. Станом на ранок 12 червня всі ПНС у роботі.

Повідомлень про надзвичайні події на території покровської ОТГ до відділу «Контактний центр Покровської міської ради» не надходило.

Триває евакуація залізничним транспортом. На 16:30 заплановане відправлення евакуаційного потягу №234/233 Покровськ — Дніпро — Львів. Проїзд безоплатний.

Фактів колабораціонізму не виявлено.

Комендантский година та особливий режим світломаскування діють з 21:00 до 5:00.

Збережіть життя. Евакуюйтеся!

- Реклама -