Як пройшла доба у Мирнограді?

Про головне в громаді 9 червня.  

🔺️Минула доба пройшла відносно спокійно. Ситуація контрольована. 🔺️Пошкоджень  та руйнування об’єктів інфраструктури, житлових будинків не зареєстровано.

🔺️Комунальні служби працюють у штатному режимі.

🔺️Тривають пенсійні виплати за червень.

з 09.00 до 16.00 працюють всі поштові відділення АТ «УКРПОШТА»

Поштове відділення  Мирноград-4, вул. Мухамадєєва, 8/4 працює тільки на видачу пенсійних виплат. 

🔺️Отримали гуманітарну допомогу від управління Верховного комісара ООН у справах біженців (офіс Дніпро) для укриттів розташованих у деяких закладах освіти міста. 

🔺️252 родини, які тимчасово проживають на території Мирноградської громади отримали продуктові набори в  Гуманітарному центрі «Мирноград».

🔺️Соціальні робітники доставили гуманітарну допомогу громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування.

🔰Державний навчальний заклад «Мирноградський професійний гірничий ліцей»  оголошує набір здобувачів освіти на 2022-2023 навчальний рік.  Щоб подати заявку на навчання, необхідно заповнити наступну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9PTAefYYVlk88hXpGg8kmBMyrheaLqL6pL3IwyMt3bCZIlw/viewform

🔺️В місті діє заборона на продаж та реалізацію алкогольної продукції.

🔺️Комендантська година та особливий режим світломаскування діють з 21:00 до 05:00, дотримуємося всіх правил військового стану. Це важливо, це рятує життя, це допомагає нашим захисникам тримати оборону рідної землі.

🔺️Віримо у наші Збройні Сили!  

Мирного дня, мирного неба!🌞

Все буде добре, все буде Україна!🇺🇦

Джерело: міська рада

- Реклама -