Як пройшла доба у Покровську?

⚡️Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 8.00 8 червня

❇️Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

🗂Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. У штатному режимі працюють комунальні служби. 

🛠За минулу добу сталися такі аварійні ситуації:

💧Водопостачання:

    — о 09.20 відбувся порив труби холодного водопостачання у м. Родинське, аварійна ситуація була усунена о 10.40.

💡Електропостачання:

     — о 09.20 відбулося аварійне знеструмлення житлового будинку розташованого за адресою: м. Покровськ, вул. Таманова, буд. 17 внаслідок займання на електричній підстанції. Електропостачання було відновлено о 11.45.

     — о 09.20 відбулося аварійне знеструмлення житлових будинків розташованих на мікрорайонах Сонячний та Шахтарський, також були знеструмлені насосні станції водопостачання. Аварійна ситуація була усунена о 12.00.

 

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громад надзвичайних подій не трапилось, пожеж не було.  

ℹ️Повідомлень про надзвичайні події на території покровської ОТГ до відділу «Контактний центр Покровської міської ради» не надходило.

💔Станом на ранок 8 червня офіційне число дітей, які загинули внаслідок воєнних дій — 263. Кількість поранених дітей зросла — 478.

🚊Триває евакуація залізничним транспортом. На 16:30 заплановане відправлення евакуаційного потягу №234/233 Покровськ — Дніпро — Львів. Проїзд безоплатний. 

🧬Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

💡Комендантська година та особливий режим світломаскування діють з 21:00 до 5:00.

‼️Збережіть життя. Евакуюйтеся!

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -