Про головне у Курахівській ОТГ станом на 03.06.2022

Про головне у Курахівській ОТГ станом на 03.06.2022

Ніч з 2 на 3 червня минула неспокійно… 

Інформація щодо руйнувань та постраждалих з’ясовується. Навколо Курахівської громади точаться бої і ситуація продовжує загострюватися! Міська рада вкотре наголошує евакуюватися населенню. 

Ворог руйнує житлові будинки та об’єкти інфраструктури, під обстріли потрапляють не тільки прилеглі території, повертатися до Курахівської громади зарано! Ситуація може змінітися кожного дня! А з огляду на дефіцит пального та його вартість, вивезти велику кількість людей буде неможливо!!! Не наражайте себе та близьких на небезпеку!! ВИЇЖДЖАЙТЕ У БІЛЬШ СПОКІЙНІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ! Продовжується формування  евакуаційних автобусів на 4 та 6 червня до ЗАПОРІЖЖЯ та ДНІПРА. БЕЗКОШТОВНО! Телефон: 0507657327, 0950180836. 

Реєстрація людей, які прибувають із зони бойових дій, відбувається в Курахівському центрі культури пр.Запорізький , 2, отримують талони на гуманітарну допомогу. 

Отримати довідку ВПО можна в Управлінні соціального захисту населення , пр.Соборний,4. 

Працює Пенсійний фонд та ЦНАП. 

В місті працює лікарня, аптеки. Ощадбанк та Укргазбанк заправляють банкомати. 

Діє комендантська година з 21.00 до 05:00. В місті заборонено продаж алкогольних напоїв. 

Влада дякує  тим, хто поруч, хто надає допомогу, тримаємось, працюємо разом! Не фотографуйте військових, рух техніки та об’єкти критичної інфраструктури! Це небезпечно!  Курахівська міська рада закликає всіх бути стриманішими у висловлюваннях і припущеннях. Найголовніше треба цінувати у період війни те, що маємо відносний спокій, всі інші труднощі — можна пережити.                                    Мирного неба над головою!

- Реклама -