Асоціація родин захисників «Азовсталі» розпочала свою діяльність

‼️Асоціація родин захисників «Азовсталі» розпочала свою діяльність 🇺🇦

Повернути рідних додому – з такою надважливою і водночас складною метою рідні захисників Маріуполя об‘єдналися в єдину команду – Асоціацію родин захисників «Азовсталі». Діяльність організації розпочинається сьогодні, 1 червня 2022 року.

Героїзм захисників останньої фортеці Приазов’я вразив Україну та світ. Майже три місяці захисники Маріуполя – бійці полку «Азов», морські піхотинці, прикордонники, нацгвардійці, поліціянти, бійці тероборони та інших силових структур робили неможливе, обороняючи місто від панівних сил противника. Вони тримали Маріуполь під українським прапором до останнього, залишаючись на території стратегічного об’єкта – заводу «Азовсталь». І вийшли з нього лише після отримання наказу найвищого керівництва країни. На цьому почалася нова сторінка боротьби цих героїчних воїнів. 

Сьогодні кілька тисяч бійців перебувають на окупованій території: поранені – у лікарні Новоазовська, решта – на іншій непідконтрольній території України. Для того, щоб визволити їх з лап ворога, рідні захисників Маріуполя вирішили об‘єднати сили у форматі єдиної Асоціації, яка зосередить свої зусилля на оборонцях міста Марії. 

Основним завданням Асоціації ми бачимо здійснення представницького, консультативного, гуманітарного, дорадчого, наглядово-контрольного, організаційного, інформаційного та іншого супроводу процесу визволення захисників Маріуполя, підготовку та реалізацію відповідних механізмів, проєктів, заходів, доручень, пропозицій тощо.

Найближчим часом відбудеться брифінг родичів оборонців «Азовсталі», де буде оголошено про подальші кроки діяльності організації, а також буде презентовано сайт-візитівку Асоціації.

Отримувати новини про діяльність організації можна, підписавшись на наші сторінки у соцмережах:

Телеграм

Фейсбук

Твіттер 

Інстаграм

TikTok

Контакти Асоціації (телефонувати з понеділка по п’ятницю (10:00 – 18:00):

+380 (63) 071 45 65

+380 (63) 071 41 65

Наша пошта: [email protected]

- Реклама -