Привітання з закінченням навчального року від секретаря міської ради Наталії Іваньо

Привітання з закінченням навчального року від секретаря міської ради Наталії Іваньо

Сьогодні — останній день навчального року у школах нашої громади. Мені довелося побувати на багатьох святах останнього дзвоника. Вони були різні, але завжди схожі своїм радісним та щасливим настроєм. Сьогоднішнє свято найбільше відрізняється від інших – подвір’я українських шкіл пусті, шкільні кабінети порожні, а дзвоника не чутно. Війна обібрала наших дітей.

Війна розлучила шкільних друзів, розкидала світом класи, відібрала радісний гомін святкової лінійки, але є те, що їй не під силу. Наша надія на майбутнє, наша віра у перемогу і наша любов до рідної землі завжди буде з нами.

Я вітаю школярів Покровської громади з закінченням навчального року, щиро дякую вчителям і батькам за ті колосальні зусилля, які довелося докласти для організації навчального процесу в цьому році. Аби підтримати вас в цю непросту годину, працівники відділу освіти влаштували флешмоб привітань на сторінках Facebook #Останній_дзвоник_Покровськ.

Окремо я хочу привітати випускників. Для вас сьогодні один із найважливіших днів у житті і, звісно, він мав бути іншим. Але головне для кожного з вас зараз – бути у безпеці. Україна – багата держава. В нас є ліси, моря, жнива, ріки, гори, надра, але найголовніше багатство країни – її народ. Ви – майбутнє нашої держави. Бережіть себе, виховуйте в собі людину, ставайте професіоналами, аби Україна мала щасливе майбутнє, а ви жили у вільній та багатій країні.

Зазвичай заведено казати, що після закінчення школи перед людиною відкривається безліч шляхів. Вірю, що ви оберете найкращі для себе та нашої країни. Щасливої життєвої дороги! Хай вам щастить, наші любі діти!

- Реклама -