22 травня православні відзначають День святого Миколая

22 травня православні відзначають День святого Миколая, на честь одного з найвідоміших святих Миколи Чудотворця. Всім відомо, що цього святого також шанують в кінці року. 19 грудня відзначають день пам’яті святого, а 22 травня церква поминає перенесення мощей святого Миколая з Мир Лікійських в Барі в 1087 році.

Микола Чудотворець вважається покровителем моряків, сиріт, мандрівників і бідних людей. Наші предки дуже поважали і шанували цього святого, а сьогоднішнє свято вважали важливим торжеством.

У День святого Миколая бажано відвідати церковну службу і помолитися святому. Молитву можна прочитати і вдома. Святому Миколаю в цей день можна помолитися про любов між подружжям, доброту, душевний спокій. Люди, які не можуть відпустити образи, моляться про прощення кривдника.

У цей день не можна важко працювати, займатися рукоділлям і ремонтом. Не вітається вживання алкоголю і м’яса, нецензурна лайка, азартні ігри. Сьогодні потрібно ставитися до людей з добром і допомагати нужденним — тоді святий Миколай благословить.

- Реклама -