Як пройшла доба у Мирнограді?

Про головне в громаді 

станом на 22 травня 2022❗

Ситуація залишається стабільно напруженою, але перебуває під повним контролем Збройних Сил України,🇺🇦 які мужньо виконують свій обов’язок.

Місто живе, вся інфраструктура функціонує. 

У складних умовах воєнного стану ми займаємось і цілком мирними питаннями. Організували для голів ОСББ тренінг із надання невідкладної допомоги. 

В ході тренінгу здобули практичні навички: оцінювати стан потерпілого та визначати, яку допомогу в першу чергу він потребує, виконувати штучне дихання та закритий масаж серця, зупиняти кровотечу, накладати пов’язку при пораненні, надавати допомогу при втраті свідомості. Переконаний, в разі необхідності ці люди, не розгубляться.

⚠️В місті діє заборона на продаж та реалізацію алкогольної продукції❗

🔺️Магазини та аптеки мають необхідне для забезпечення життєдіяльності населення громади.

🏆На цьому тижні проходили змагання з пумсе «Czech Open» у м.Гавіржов, Чехія. Участь взяли юні мирноградські спортсмени. Серед юнаків переможцем став Глушко Давид, серед молодших юнаків срібло виборов Глушко Дамір, серед дівчат кадетів срібло взяла Шуть Анна. Наші мирноградські спортсмени зайняли перше місце серед команд❗

Дякую юним спортсменам за високі спортивні результати у цей складний час🤝 

Ви гордість не тільки Мирнограда💪, а і усієї України! 🇺🇦

⚠️Починаючи з 23 травня 2022 на території Мирноградської громади запроваджується комендантська година з 21.00 до 05.00 год наступної доби до припинення або скасування військового стану в Україні.

⚠️Зберігаємо витримку та спокій, дотримуємося всіх правил військового стану. 

Повідомляють у міській раді.

- Реклама -