Оперативна ситуація у Покровській ОТГ станом на 19 травня

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 19 травня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

ℹЗа офіційним повідомленням від ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громад надзвичайних подій не трапилось.  Заявок на відпрацювання ВНП та пожеж не було.

У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Тривають суботники та роботи з озеленення громади.  Аварійних ситуацій у сфері ЖКГ за минулу добу не сталося.

🚊Триває евакуація залізничним транспортом. На 16:30 заплановане відправлення евакуаційного потягу №234/233 Покровськ — Дніпро — Львів. Проїзд безоплатний. Перевага віддається жінкам, дітям, людям похилого віку та хворим.

Крім того, о 9:00 та 14:38 із залізничної станції “Покровськ” відправляються електрички до Дніпра. Вартість проїзду становить 90 грн. Придбати квитки можна у касах вокзалу, працює термінал. Пенсіонери – безкоштовно.

🏥У Покровській громаді працюють заклади первинної та вторинної ланки санітарної допомоги. Здійснюється прийом населення сімейними лікарями та вузькими спеціалістами. Почав роботу лікар у сел. Шевченка.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

У громаді діє комендантська година та режим світломаскування з 20:00 до 05:00.

Зберігайте спокій. Все буде добре!

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -