Покровська громада. Зведена інфомація

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось. По м. Покровську та Покровському району заявок на відпрацювання ВНП та пожеж не було.

У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

За минулу добу сталися такі аварійні ситуації:

Електропостачання. О 16.47 відбулося аварійне знеструмлення житлових будинків у м. Покровськ на вул. Прокоф’єва. Відновлювальні роботи виконувалися фахівцями ДТЕК. Аварійна ситуація була усунена о 17.43.

Відсьогодні поновлює прийом громадян управління соціального захисту населення Покровської міської ради. Прийом здійснюватиметься з урахуванням умов воєнного стану за адресою: вул. Поштова, 22, з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 14.00 години.

Триває евакуація залізничним транспортом. На 16:30 заплановане відправлення евакуаційного потягу №234/233 Покровськ — Дніпро — Львів. Проїзд безоплатний. Перевага віддається жінкам, дітям, людям похилого віку та хворим.

Крім того, о 9:00 та 14:38 із залізничної станції “Покровськ” відправляються електрички до Дніпра. Вартість проїзду становить 90 грн. Придбати квитки можна у касах вокзалу, працює термінал. Пенсіонери – безплатно.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

У громаді діє комендантська година та режим світломаскування з 20:00 до 05:00.

- Реклама -