Оперативна ситуація у Мирноградській ОТГ станом на 12 травня

Оперативна інформація на ранок 12 травня 2022 у Мирноградській ОТГ

На території громади ситуація спокійна і контрольована.

Життєдіяльність міста забезпечується повністю: працюють усі комунальні служби, роблять все можливе, аби вирішити будь-яку ситуацію, об’їзд з вивозу сміття здійснюється по мікрорайонах міста за графіком. 

Комунальники міста працюють в складних умовах. Прохання до всіх жителів ставитися з розумінням до ситуації, що склалася. Давайте будемо стриманими, поважати себе і один одного!

Продовжуються роботи з благоустрою та озеленення міста. Заклади освіти та міських служб роблять все для того, щоб відзначити найближчим часом перемогу у затишному та квітучому Мирнограді.

Не зважаючи на суттєве здорожчання пального пасажирські перевезення  по місту здійснюють маршрути 2, 4, 22, 51, Новоекономічне.

З перших днів війни Мирноград став другою домівкою майже для 400 внутрішньо переміщених осіб.  Спільно з нашими соцслужбами, волонтерами та ККСН продовжуємо надавати допомогу,  видавати продуктові набори громадянам, які залишилися проживати в місті. ☎️Телефони для довідок: 066-578-10-07. 

Медичні заклади працюють та надають допомогу!

Гуртки Будинку творчості дітей та юнацтва Мирноградської міської ради продовжують працювати з дітьми за допомогою технологій дистанційного навчання. Керівники гуртків старанно працюють, щоб дозвілля вихованців було змістовним та цікавим.

🔺Заклади освіти працюють в режимі-онлайн.

Повідомляють у міській раді

- Реклама -